Przyjęcia okolicznościowe:

Organizujemy przyjęcia:

 • Weselne,
 • Ślubne,
 • Komunie Świętą,
 • Chrzciny,
 • Przyjęcia rodzinne,
 • Rocznice,
Podczas uroczystości możemy ugościć Państwa w sali, która mieści do 40 osób (miejsca siedzące) lub do 26 osób (z miejscem na parkiet).Sala posiada osobne wejście z parkingiem oraz niezależną toaletę.

Menu przyjęć okolicznościowych dopasowywane jest do indywidualnych potrzeb oraz nietolerancji pokarmowych. Podstawowe menu okolicznościowe składa się z przystawki (serwowanej zupy), obiadu, deseru lub także z opcją zimnej kolacji. W cenie proponujemy również bufet kawowy oraz soki i wodę.

Przyjęcia okolicznościowe realizowane są w wydzielonej przestrzeni, która jest częścią restauracji Kuchnia i Strych.

t: +48 531 45 46 47

biuro@kuchniaistrych.pl :m

Spotkania biznesowe

Oferujemy organizacje spotkań biznesowych oraz eventów firmowych w wydzielonej sali przynależącej do przestrzeni restauracji Kuchnia i Strych, podczas których możliwe jest ugoszczenie do 40 osób. Spotkania/eventy aranżujemy według Państwa potrzeb, także indywidualnie dopasowujemy menu do preferencji oraz nietolerancji pokarmowych. Sala wyposażona jest w niezbędne sprzęty: projektor, ekran oraz flipchart. Koszt spotkania biznesowego/eventu ustalany jest indywidualnie.

t: +48 531 45 46 47

biuro@kuchniaistrych.pl :m

Warsztaty kulinarne oraz degustacje

W ofercie restauracji Kuchnia i Strych posiadamy warsztaty kulinarne oraz degustacje, które realizujemy w dwóch formach:
 • Dla grup zorganizowanych .
 • Dla grup otwartych – rejestracja na warsztat.
W ramach warsztatów kulinarnych oferujemy m.ni. kuchnie:
 • Włoską,
 • Polską,
 • Azjatycką,
 • Wegańską
 • Slow food.
Z kolei warsztaty degustacyjne realizujemy z zakresu: degustacji whisky oraz win.

Przy realizacji warsztatów współpracujemy z kucharzami i ekspertami z całej Polski, którzy specjalnie na nasze zaproszenie przyjeżdzają by zaprezentować tajniki wybranej dań i trunków.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ilość miejsce na warsztaty jest ograniczona (do 15 osób).

Spotkania odbywają się w niezależnej sali znajdującej się przy restauracji Kuchnia i Strych. Sala posiada bezpośredni dostęp do parkingu oraz niezależną toaletę.

Koszt warsztatu uzależniony jest od programu spotkania, jednakże w ramach ceny uczestnicy otrzymują drobny poczęstunek oraz ciepłe i zimne napoje.

Warsztaty dla grup zorganizowanych ustalane są indywidualnie.

Bieżące warsztaty znajdują się w Kalendarium.

t: +48 531 45 46 47

biuro@kuchniaistrych.pl :m

Warsztaty kulinarno-integracyjne dla firm

Oferujemy warsztaty kulinarne z elementami integracji dla firm, podczas których uczestnicy warsztatu nauczą się przyrządzać dania z wybranej kuchni świata a także wzmocnią swoje interpersonalne umiejętności jako zespół. Program warsztatów ustalany jest indywidualnie, w celu dostosowania spotkania pod wskazane oczekiwania i potrzeby danej firmy.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ilość miejsce na warsztaty jest ograniczona (do 20 osób).
Spotkania odbywają się w niezależnej sali znajdującej się przy restauracji Kuchnia i Strych. Sala posiada bezpośredni dostęp do parkingu oraz niezależną toaletę.
Koszt warsztatu ustalany jest indywidualnie.

t: +48 531 45 46 47

biuro@kuchniaistrych.pl :m

Organizacja i aranżacja przyjęć

Kuchnia i Strych stworzyła nową usługę, którą współtworzymy z pasjonatami sztuki, aranżacji i florystyki. Chcemy, abyście mogli Państwo przeżyć wyjątkowe chwile w doskonałej atmosferze i otoczeniu, o które sami zadbamy.

Oferujemy Państwu przygotowanie indywidualnej aranżacji wnętrza przy realizacji przyjęć: weselnych, ślubnych, chrzcin, komunii, urodzin, eventów firmowych, spotkań branżowych oraz innych ważnych dla Państwa wydarzeń.

W ramach usługi zapewniamy Państwu przygotowanie koncepcji aranżacji zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami a także zadbamy o całkowite wykonanie realizacji.
Zakres ustalany jest indywidualnie z klientem.

t: +48 531 45 46 47

biuro@kuchniaistrych.pl :m

Wypieki z Kuchni

Świeży chleb wypiekany codziennie: pszenny, żytni za zakwasie, z dodatkami. Rozpływające się w ustach słodkości, serniki i wyjątkowe torty…Cieszymy się, że to, co przygotowujemy dla Państwa samodzielnie jest przez Was doceniane. Zapraszamy po nasze wypieki i do składania specjalnych zamówień.

t: +48 531 45 46 47

biuro@kuchniaistrych.pl :m