Shadows of body

Pewnie doskonale wiecie, jak to jest żyć w małym mieście, w którym znają się dosłownie wszyscy, a szczególnie dobrze wszyscy znają ciebie, właściwie znają ciebie lepiej niż ty sama miałaś okazje się poznać. Wiedzą, kim jesteś, co robisz, czego nie lubisz, co możesz mieć, pragnąć, i jak powinnaś wyglądać. Niezależnie od tego, skąd pochodzicie, gdzie mieszkacie, czy małomiasteczkowe klimaty znacie tylko z płyty, to każdy z nas jest mieszkańcem małego miasta – właściwie małej-wielkiej woski. Tej globalnej. Często zapominamy, że dzięki niej mamy możliwość wpływu, oceny, podważenia tego, kim jesteśmy i kim są inni. Częściej niż rzadziej, przestajemy myśleć o sobie, swoich pragnieniach i potrzebach, kanonizując siebie przez pryzmat tego, jak chcą postrzegać nas inni. Przestajemy się dostrzegać i kochać.
Dlatego postanowiliśmy stworzyć ciałopozytywny projekt Shadows of Body, we współpracy z G’rls ROOM i Sonia Przybył, którego celem jest propagowanie miłości, akceptacji i różnorodności.
Przez trzy tygodnie zachęcaliśmy kobiety do wykonywania zdjęć ukochanych fragmentów ciała, tych które wymagały od nich akceptacji i pracy, które są dla nich szczególnie ważne i wyjątkowe. Oznaczone #shadowsofbody fotografię stały się podstawą zbioru fotografii, które pojawią się podczas wernisażu.
Podczas wernisażu zobaczycie Państwo prawdziwe piękno, różnorodność, wielowymiarowość i miłość do siebie.
Wspólnie uczcijmy wyjątkowość kobiet!
Wstęp na wystawę jest bezpłatny.
Dziękujemy partnerom: G’rls ROOM Pozerki.pl Domodi.pl Resibo oraz mediom NOIZZ.pl i Vogue Polska za wsparcie.